Obchodní podmínky

 Firma

Prokop nábytek, s.r.o.
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 20633.
Plzeňská 1790/123
360 01  Karlovy Vary
Czech Republic

email: info@prokopnabytek.cz

tel.: 353228866

  

Tyto stránky slouží pouze k prezentaci uvedených výrobků a nejedná se o elektronický obchod. Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT nám pouze sdělíte Váš zájem o daný výrobek. Kontaktovat nás  ale můžete také emailem, nebo telefonicky. Veškeré tyto kontakty Vás nezavazují k žádným právním úkonům. V případě dohody o společném zájmu o uskutečnění obchodu, budou s Vámi dohodnuty přesné podmínky, za kterých bude obchod realizován. Následně obdržíte potřebné dokumenty (smlouvu o dodání, potvrzení objednávky, zálohovou fakturu, a pod.), obvykle na Vaši emailovou adresu. Teprve po jejich podpisu, případně po zaplacení zálohy, bude obchod realizován.

 

Ceny uvedené u jednotlivých položek obsahují sazbu DPH, jsou za výrobek, ve stavu tak jak je popsán, k vyzvednutí v prodejně Karlovy Vary-Čankovská 59A, bez dopravy, bez montáže, nebo stěhování.
Podle individuálních požadavků můžeme ( pokud je to možné) zabezpečit po dohodě s Vámi dopravu na Vaše místo určení, provést vystěhování a smontování. Také můžeme dle Vašich požadavků provést úpravy výrobku (je-li to možné), nebo dovyrobení dalších dílů.
Tyto individuální požadavky nejsou součástí uvedené ceny. Jejich cena bude dopočtena a vzájemně odsouhlasena podpisem objednávky.

 

Projevením zájmu o výrobek a kontaktováním naší firmy zákazníkem nevzniká pro  žádnou ze stran žádný smluvní vztah. Tento vznikne a po vzájemném podpisu písemné objednávky.

Přehled výrobků není aktualizován on-line, to znamená, že ne všechny výrobky musí být v daný okamžik ještě skutečně k dispozici.